Про нас

Компанія Nutram, заснована в Елмайрі (Онтаріо, Канада), займається виробництвом кормів класу холістік для собак і кішок. Лінійка бренду включає понад 21 вид сухих кормів, для виробництва яких використовуються виключно добірні інгредієнти. Продукція компанії експортується в більш ніж 25 країн світу, а це означає, що мільйони заводчиків мають можливість годувати улюбленців правильно, корисно і збалансовано.

Команда дієтологів і ветеринарів компанії впевнені, що самопочуття домашніх тварин залежить від того, наскільки правильно підібраний раціон. Тому вони ретельно продумують склад корму, перевіряючи кожен інгредієнт, одним з яких є м'ясо, вирощене без застосування гормонів.

Корм Nutram - багатоінгредієнтний і багатофункціональний. Він розроблений для стимулювання здоров'я котів та собак і працює за принципом - «зсередини - назовні».

Асортимент кормів Nutram для собак і кішок складається з трьох лінійок: для будь-якого віку, корм лікувальний з урахуванням конкретного захворювання і без зерновий. Для щасливого і безтурботного життя вихованцям потрібна збалансована дієта, яка залежить від розміру і породи тварини, її віку, активності, здоров'я і конкретних потреб.

Оптимальне поєднання інгредієнтів дозволяє отримувати максимальну кількість переваг:

 • Підтримує правильне травлення;
 • Збільшує засвоюваність поживних речовин;
 • Сприяє гарному самопочуттю тварини.

Дієтологи Nutram опрацьовують кожен рецепт, який ґрунтується на розумінні використання основних поживних речовин, які можна розділити на шість категорій: вода, білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали.

Дефіцит поживних речовин може привести до порушення фізіологічних функцій, а надмірна їх концентрація призведе до інтоксикації організму. Коли виникає дисбаланс (недостатньо або занадто багато) поживних речовин, здоров'я вашого улюбленця може бути під загрозою. Щоб уникнути цього дієтологи рекомендують давати вихованцеві корм Nutram, який забезпечить правильне і збалансоване харчування. Ваш улюбленець буде здоровим і щасливим!

Інтернет магазин корму для тварин «Nutram». Холістік корм для загального добробуту ваших домашніх улюбленців

«Nutram» - це онлайн каталог та інтернет магазин корму для тварин. Ми є офіційним представником канадського виробника натуральних кормів супер-преміум класу холістік. Виробництво цього корму засноване на інноваційному підході до розробки раціону годівлі домашніх улюбленців, а саме кішок і собак. 

У чому особливість і головна відмінність холістік корму?

При розробці рецептури корму ми взяли в основу уявлення про домашніх вихованців, як диких тварин, які харчуються здобутим м'ясом і пашею. Тому головним аспектом роботи стало вирощування та термічна обробка м'яса, яке використовується для виготовлення корму. Враховуючи, що в умовах дикої природи тварина споживає м'ясо в сирому вигляді, то обробка мінімальна.

Інтернет магазин корм для тварин представлений в декількох серіях:Інтернет магазин кормів для кішок

 • Для собак;
 • Для котів.

Особливу увагу виробник приділяє створенню корму для тварин з урахуванням їх індивідуальних і фізіологічних особливостей. Так, для собак інтернет-магазин рекомендує до покупки корм для різних порід, з різним станом шерсті, для великих і малих порід. Якщо говорити про кішок, то в продажу є корми з урахуванням віку, породи, стану шерсті, захворювань, стерилізації та інших індивідуальних особливостей.

Інтернет магазин кормів для тварин запрошує до співпраці:

 • Власників собак і кішок;
 • Професійних заводчиків;
 • Зоомагазини і ветеринарні аптеки;
 • Оптових покупців.

Інтернет магазини кормів для тварин Nutram є по всій Україні, практично в кожному обласному центрі. З кожним днем ми відкриваємо нові точки продажів, щоб полегшити пошук і покупку кормів класу холістік.

Чому обирають інтернет магазин для тварин?

 • Великий асортимент натуральних кормів;
 • Сертифікати, які підтверджують якість;
 • Детальний опис кожного виду корму.

Ми завжди готові надати детальну консультацію, розповісти про переваги того чи іншого виду корму і підказати найближче місце для покупки. Вибираючи інтернет магазин для собак в Україні і кішок «Nutram», ви однозначно робите правильний вибір. Холістік корми забезпечують тварині повноцінне, здорове і правильне харчування. Регулярне вживання корму призведе до налагодження системи травлення і сечовидільної системи, тварина буде активною, її шерсть блискучою і шовковистою.

Інтернет магазин кормів для кішок і собак «Nutram» - вибір дбайливих господарів. Гарантія здоров'я вашого вихованця і його великих перемог.

Дивіться також: