Контакти

Офіційний дистриб'ютор на території України

Компанія petIMPEX Ltd.

Україна, м. Одеса a/с 65005

Тел.: +38 (048) 799-34-62, Моб: +38 (098) 44-38-504

e-mail: office@petimpex.com, www.petimpex.com

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму:

Магазин для тварин в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі

Дякуємо Вам за довіру і вибір холістік корму супер преміум класу «Nutram». Магазин для тварин Київ, Харків, Дніпро, Одеса - це відмінна можливість проявити турботу про вихованця, забезпечивши здорове повноцінне харчування.

Любов до домашніх тварин - це не просто ігри і добре ставлення. В першу чергу, це турбота про їх здоров'я, яке багато в чому залежить від якості харчування. Все більше заводчиків приходить до висновку, що тільки натуральні корми здатні забезпечити правильне харчування, насичуючи організм потрібною кількістю вітамінів, мінералів і мікроелементів. Створити такий корм в домашніх умовах просто неможливо, а класичні корми (від найдешевших до найдорожчих) з таким завданням не можуть впоратися.

Канадські корми холістік класу «Nutram» - філософія харчування домашніх тварин

Корми класу холістік з'явилися в нашій країні відносно недавно. Але сьогодні саме вони користуються попитом в магазинах для тварин Києва, Одеси, Харкова та інших міст України.

 Що особливого в кормах класу холістік?Магазин для тварин Київ

  • Забезпечення цілісного раціону харчування, який максимально наближений до натурального;
  • Рецепти кормів розроблені з урахуванням фізіологічних особливостей тварини;
  • Вся серія кормів відповідає високим стандартам;
  • ГАРАНТІЯ результату після регулярного вживання.

Виробник акцентує увагу на тому, що під час виготовлення корму для тварин використовуються інгредієнти, які є придатними і для людини.

«Nutram» - магазин для тварин в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі!

Наша компанія є офіційним представником канадського виробника холістік кормів в Україні Elmira Pet Products. Ми поставляємо холістік корм в зоомагазини, ветеринарні аптеки та зоосупермаркети.

Відвідайте магазин в своєму місті і придбайте холістік корм для собак і кішок супер преміум класу!

Корм «Nutram» продається по всій країні. Ви можете відвідати магазини, щоб зробити покупку. Кожен день ми укладаємо договори з новими покупцями, поставляючи їм якісні канадські корми. Не дивлячись на досить високу ціну, попит на них тільки зростає. А це може означати тільки одне - філософія холізму діє.

Корми холістік «Nutram» рекомендують ветеринари, радять заводчики і, найголовніше, люблять тварини. Чекаємо Вас в магазинах для собак в Києві і допоможемо підібрати відповідну серію кормів, орієнтуючись на індивідуальні особливості Вашого вихованця.

Завжди раді відповісти на ваші запитання і більш детально розповісти про натуральні корми холістік класу «Nutram». Відвідайте магазин для тварин в Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі та зробіть важливу покупку!

Дивіться також: