Бібліотека інгредієнтів

D-кальцію пантотенат
Є складовою частиною коензиму-А. Пантотенова кислота є життєво важливою для метаболізму білків, вуглеводів і жирів. Вона бере участь майже в кожному енергетичному метаболізмі. Крім того, вона має важливе значення для нормального функціонування ферментів, які беруть участь в синтезі жирних кислот (має вирішальне значення для здоров'я шкіри).

DL-фосфат кальцію
Є джерелом кальцію і фосфору. Фосфор є важливим мінералом, пов'язаним з утворенням кісткової тканини і зубів, енергетичного метаболізму, структури клітинних мембран і бере участь в декількох ферментних системах. Кальцій має вирішальне значення для кісток і зубів, формування м'язів, нормальної функції нерву і в русі поживних речовин в клітині.

DL-метіонін
Незамінна амінокислота, яка має важливе значення для здорової шкіри і шерсті, очей і здоров'я серця.

L-карнітин
Природне з'єднання бере участь в обміні речовин жирних кислот, який допомагає просунути м'язову тканину тіла, особливо в періоди зниження ваги.

STPP
Також відомий як триполіфосфат натрію, ізолює молекули кальцію, запобігаючи їх осіданню на зубах, тому допомагає зменшити частоту утворення нальоту і зубного каменю.

Бета-каротин
Попередник вітаміну А у деяких видів, бета-каротин відповідає за темно-помаранчевий колір деяких фруктів і овочів, такі як морква. Таким чином бета-каротин є потужним антиоксидантом, який допомагає в запобіганні пошкодження клітин, викликаних вільними радикалами. Він також стимулює імунну систему і допомагає боротися з типовими ознаками старіння у домашніх тварин: такі, як підвищена сприйнятливість до хвороб та інфекцій.

Броколі
Багата клітковиною, вітаміном С і кальцієм. Брокколі допомагає внести свій вклад в загальне гарне самопочуття домашнього вихованця.

Вітамін А
Цей жиророзчинний вітамін зустрічається у вигляді ретинолу (тваринного походження) і з джерел вітаміну А так званих каротиноїдів (з рослинних джерел). Вітамін А необхідний для зору, нормального зростання і росту тканин. Його форма бета-каротин, також є важливим антиоксидантом, щоб захистити клітини від окислювального ушкодження.

Вітамін B1
Також відомий як тіамін, вітамін В1 бере участь в обміні білків і вуглеводів завдяки функції коферменту, шляхом активації різних ферментів. Тіамін має вирішальне значення для розпаду глюкози для виробництва енергії.

Вітамін B12
Вітамін В12 відноситься до групи молекул, які містять кобальт - кобаламіни. Він необхідний для нормального синтезу ДНК, функціонування нервів і білкового обміну. В12 також необхідний для виробництва червоних кров'яних клітин і відіграє важливу роль в профілактиці анемії.

Вітамін В2
Також відомий як рибофлавін, вітамін В2 необхідний для вуглеводного, білкового та жирового обміну. Також він бере участь в клітинному використанні кисню для правильного зросту. Рибофлавін також має деякі антиоксидантні властивості і має важливе значення для правильного метаболізму фолієвої кислоти.

Вітамін B6
Вітамін B6 або піридоксин є коферментом, який грає важливу роль в білковому, вуглеводному і жировому обміні. Він бере участь у метаболізмі амінокислот, розпаді глікогену і виробництві нейротрансмітерів. Вітамін B6 бере участь також в запобіганні утворення кристалів оксалату у кішок.

Вітамін B7
Водорозчинний член B-вітамінного комплексу або біотин є частиною декількох ферментних систем і необхідний для росту та різних функцій організму. Він необхідний для метаболізму жирів, вуглеводів і білків. Біотин бере участь в синтезі жирних кислот, енергетичному обміні і синтезі амінокислот та глюкози. Біотин також є основним фактором для здорової шкіри і шерсті.

Вітамін В9
Фолієва кислота бере участь в синтезі молекул, які містять ДНК, що необхідні для метаболізму амінокислот і синтезу червоних клітин крові. Він необхідний для нормального росту, оптимального функціонування нервової системи і кісткового мозку.

Вітамін С
Також відомий як аскорбінова кислота, вітамін С має антиоксидантні властивості для захисту клітин від окислення. Необхідний для виробництва колагену, здоров'я зубів і ясен. Вітамін С також має вирішальне значення для регенерації вітаміну Е і засвоєння заліза.

Вітамін D
Жиророзчинний вітамін, необхідний для підтримки мінерального балансу в організмі, для правильного засвоєння кальцію і фосфору в кишечнику, їх мобілізації з кісток і їх реабсорбцію в нирках. Вітамін D допомагає сприяти нормальному росту і здоров'ю зубів і кісток.

Вітамін Е
Доступний в двох різних видах, токофероли і токотрієноли. Альфа-токоферол є найбільш біологічно активним з цих природних джерел вітаміну Е. Важливий антиоксидант, вітамін Е, захищає молекули жирів і жиророзчинних вітамінів від окислення. Вітамін Е бере участь також в захисті мембран і працює синергічно з іншими антиоксидантами, такими як вітамін С і бета-каротин.

Глюкозамін
Будівельний блок для спільної тканини. Добавки глюкозаміну допомагають запобігти проблемам з суглобами і сприяють розвитку здорової хрящової тканини, стимулюючи синтез нового хряща. Глюкозамін виник з хітину, з'єднання знайдені у високих концентраціях в раковинах морських ракоподібних.

Гранат
Супер-інгредієнт багатий антиоксидантами, а також забезпечує природне джерело вітаміну С і вітаміну К.

Дегідрірований лосось
Канадський лосось забезпечує високо засвоювані, високоякісні білки, які виготовлені шляхом подрібнення лосося до ніжної консистенції, зі збалансованим профілем амінокислот.

Дегідріроване м'ясо ягняти
Джерело білка високої якості, який забезпечує необхідні амінокислоти для росту м'язів. Легко засвоюваний, він також є відмінним джерелом незамінних жирних кислот, вітамінів і мінералів, необхідних для розвитку м'язів, стану шерсті та енергії. Відмінний смак, який гарантує ягня, домашні тварини дуже люблять, а ніжний вплив на травну систему незамінний.

Дегідріроване філе риби менхаден
Високопоживне джерело білка і Омега-3 жирних кислот.

Ожина
Ягоди вирощені в Британській Колумбії є потужними, природними антиоксидантами. Вони мають важливе значення для зміцнення імунної системи і надають сприятливий вплив на серце і здоров'я шкіри.

Зеленогубі мідії
Новозеландські зеленогубі мідії є природним джерелом хондроїтину. Вони також містять унікальне поєднання незамінних жирних кислот. Зеленогубі мідії допомагають поліпшити стан суглобів і хрящів, підтримуючи рухливість і здоров'я суглобів.

Зелений горошок
Зелений горошок є низькоглікемічним продуктом харчування, який допомагає підтримувати рівні енергії збалансованими, оптимізувати спалювання жиру і допомагає контролювати апетит.

Жир лосося
Жир лосося багатий омега жирними кислотами, в тому числі DHA (докозагексаєнової кислоти), що мають важливе значення для розвитку мозку і очей у молодих тварин. Він також допомагає стимулювати імунну систему і сприяє здоровій шкірі і блискучій вовні.

Імбир
Імбир має ті якості, які допомагають у травленні і фільтрації крові.

Капуста
Капуста містить один з найвищих рівнів антиокислювачів з усіх овочів і є гарним джерелом вітаміну С, заліза і кальцію, а також інших поживних речовин. Капуста також є потужним супер-інгредієнтом зі зростаючою популярністю завдяки своїй високій живильній цінності.

Карбонат кальцію
Джерело кальцію, важливого мінералу для здоров'я, перш за все кісток і зубів, а також формування м'язів і нормального функціонування нервової системи. Сприяє руху поживних речовин в клітини організму.

Карбонат калію
Мінеральне джерело калію, яке допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс.

Клюква
Природний підкислювач сечі, який допомагає зменшити виникнення бактеріальних інфекцій, запобігаючи закріпленню бактерій до стінок сечового міхура і допомагаючи вимивати бактерії під час сечовипускання.

Корінь цикорію
Джерело інуліну (фрукто-олігосахариду або ФОС), пребіотик волокна, яке стимулює кишкову активність і сприяє здоровому травленню, стимулюючи зростання корисних бактерій в кишечнику.

Коричневий рис
Високо засвоюване джерело енергії, яке забезпечує відмінний смак. М'який вплив на травну систему ідеально підходить для тварин з чутливим шлунком.

Курка
Відмінне джерело білка і приємного смаку, містить незамінні жирні кислоти, вітаміни і мінерали, сприяючи збалансованому та повноцінному харчуванню. Якісне куряче філе сприяє розвитку м'язів і життєздатності, що регулярно підтверджується CFIA (Канадське агенство інспектування продуктів харчування).

Курячий жир
Високоякісне джерело жирних кислот і енергії. Володіє високим вмістом лінолевої кислоти, яка є джерелом Омега-6 жирних кислот.

Куркума
Рослина, яке допомагає травленню, стимулюючи потік жовчі.

Ламінарія
Водорості є природним джерелом йоду і дуже багаті мікроелементами.

Лобода
Стає все більш і більш популярним інгредієнтом замість злаків! Насіння лободи є безглютеновим, з високим вмістом білка, багаті поживними речовинами і з низьким глікемічним індексом. Часто звана супер-інгредієнтом, лобода є добре засвоюваним джерелом вітамінів і мінералів, таких як кальцій, фосфор, залізо, вітамін Е, фолієва кислота і бета-каротин. Лобода також чудове джерело білка через свій оптимальний зміст амінокислот.

Листя зеленого чаю
Потужний антиоксидант, який підтримує імунну систему і допомагає при гігієні порожнини рота, придушуючи ріст бактерій і забезпечує свіжий подих.

Лляне насіння
Багате джерело альфа-ліноленової кислоти (Омега-3 жирних кислот), який стимулює імунну систему і сприяє здоровій шкірі і блискучій вовні. Лляне насіння також містить необхідні вітаміни і мінерали.

Люцерна
Один з кращих джерел хлорофілу, люцерна є природним освіжувачем подиху, багата вітамінами і мінералами, а також харчовими волокнами.

Малина
Ягоди вирощують в Британській Колумбії, вони є потужними, природними антиоксиданти. Мають важливе значення для зміцнення імунної системи і надають сприятливий вплив на серце і здоров'я шкіри.

Морська сіль
Також відома, як хлорид натрію, сіль є одним з основних джерел натрію і має вирішальне значення для правильного балансу рідини в організмі. Сіль додається в корми для домашніх тварин, щоб забезпечити належні добавки натрію і хлориду, двох основних поживних речовин, а також щоб підтримати їх рівні відповідно до рекомендацій AAFCO.

Морква
Морква багата антиоксидантами і містить бета-каротин.

М'ята перцева
М'ята допомагає заспокоїти шлунок і покращує процес травлення. Вона також використовується, як освіжувач дихання і підсилювач смаку, який походить від ефірних масел, зокрема, ментолу.

Нут
Нут є відмінним джерелом білка з високим вмістом нерозчинних і розчинних волокон. Нут володіє низьким глікемічним індексом і є гарною альтернативою злакам. Він містить високий рівень мінеральних речовин і вітамінів, таких як фолієва кислота, яка допомагає в профілактиці серцево-судинних захворювань.

Вівсянка
Джерело високоякісних вуглеводів, яка також багата вітамінами.

Горіхи Сквош
Горіхи сквош є відмінними джерелами клітковини, вітаміну С і калію, а також допомагають регулювати апетит.

Подорожник
Джерело розчинних волокон зі здатністю утворювати гель, що поліпшує випорожнення і заспокоює кишечник, що сприяє зміцненню здоров'я травного тракту. Волокна подорожника частково ферментують в кишечнику, позитивно впливають на перетравлення і поживну цінність корму, створюючи корисну мікрофлору в кишечнику. Подорожник також ефективно використовується в контролі ваги тварин для страждаючих ожирінням.

Природний курячий ароматизатор
Курячий бульйон, який використовується в якості смакової добавки.

Рис
Добре засвоюване джерело енергії, яке забезпечує відмінний смак. М'який вплив на травну систему ідеально підходить для тварин з чутливим шлунком.

Розмарин
Потужний антиоксидант з благотворним впливом на травлення. Розмарин є одним з найпотужніших антиоксидантів природи, які використовуються як інгредієнт, що добре зберігається, в кормах для домашніх тварин. Деякі дослідники також зазначають роль розмарину в запобіганні метеоризму.

Ромашка
Багата флавоноїдами, ромашка може бути використана, для зняття стурбованості, розладу шлунку, болісності рухів та інших проблем. Деякі дослідження показують, що ромашка дуже ефективна в зниженні газоутворення (здуття живота).

Буряк
Це джерело розчинних волокон. Допомагає забезпечити гарні характеристики випорожнень і оптимальне травлення.

Свіжа індичка
У індички є великий вміст білка на грам ваги, вмістом жиру нижче, ніж курки. Також вона містить селен, який допомагає зі здоров'ям імунної системи.

Свіжа качка
Качка є відмінним джерелом білка і забезпечує необхідні Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти.

Свіжа форель
Форель є відмінним джерелом білка, вітамінів групи В і необхідних мінералів.

Селеніт натрію
Джерело натрію і селену. Селен працює з вітаміном Е в якості складової частини антиоксидантної системи тіла. Селен також необхідний для ферментативної активності. Натрій разом з калієм, підтримує належний баланс рідини і регулює належним чином роботу серця і нервової системи, а також кров'яний тиск.

Насіння селери
Насіння селери - ефективне сечогінне, використовується для підтримки здорового рівня рідини в організмі.

Таурин
Важлива амінокислота, особливо для кішок, життєво необхідна для очей і розвитку серця та його нормальної роботи.

Гарбуз
Багатий цінними волокнами, сприяє гарному травленню.

Філе лосося
Канадський лосось - цінне джерело протеїну і жирів, багатих омега жирними кислотами, в тому числі DHA (докозагексаєнової кислотою), що мають важливе значення для розвитку мозку і очей у молодих тварин. Лосось і жир лосося також забезпечують відмінний смак, допомагають стимулювати імунну систему і сприяють здоровій шкірі і блискучій вовні.

Філе ягняти
Джерело білка високої якості, який забезпечує необхідними амінокислотами для росту м'язів. Також є відмінним джерелом незамінних жирних кислот, вітамінів і мінералів, необхідних для розвитку м'язів, стану шерсті і енергії. Відмінний смак, який полюбляють домашні тварини,та ніжний вплив на травну систему.

Холін
Холін, як правило, додається у вигляді хлориду холіну. Холін є компонентом клітинних мембран і необхідний для забезпечення нервових функцій в організмі. Холін може вироблятися у більшості тварин, але не в достатній кількості, щоб забезпечити потреби організму, тому його додають в корм.

Цілісні яйця
Відмінне джерело високоякісного білка і незамінних жирних кислот, яке додає приємний смак. Яйця забезпечують збалансований і повний профіль амінокислот, який стимулює зростання і розвиток м'язів.

Чорниця
Ягоди вирощені в Британській Колумбії є потужними, природними антиоксидантами. Вони мають важливе значення для зміцнення імунної системи і надають сприятливий вплив на серце і здоров'я шкіри.

Сочевиця
Сочевиця багата поживними речовинами, є інгредієнтом з низьким глікемічним індексом, що має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.

Лушпиння гороху
Джерело клітковини, яке допомагає з функцією кишечника і зменшує формування грудок вовни.

Шпинат
Багате джерело антиоксидантів і необхідних вітамінів і мінералів. Шпинат є хорошим джерелом природного вітаміну К, важливим для згортання крові.

Екстракт морських водоростей
Джерело Омега-3 жирних кислот, які можуть бути використані як повноцінна заміна рибі або продуктам з риби.

Юкка Шидигера
Юкка Шидигера допомагає знизити частоту виникнення 
неприємних запахів в туалеті через його природний сапонін, який пригнічуює утворення аміаку в випорожненні і сечі.

Яблука
Яблука є продуктами з низьким глікемічним індексом, вони допомагають підтримувати збалансованими рівні енергії, оптимізувати спалювання жиру і допомагають контролювати апетит.

Ячмінь
Джерело вуглеводів, енергії і волокон.