Про виробника

Фабрика Elmira Pet Products

/_uploads/images/Plant_history.jpg

Elmira Pet Products (EPP) - найбільший канадський виробник сухих кормів для домашніх тварин, який на сьогодні пропонує унікальні рішення, спрямовані на зростання і розвиток партнерів по всьому світу. Компанія має більш ніж 30-річний досвід роботи з виробництва повного спектру кормів, в тому числі лікувальних дієт, холістік-кормів, преміум і середнього цінового сегмента. Компанія виробляє багато добре відомих брендів для спеціалізованих каналів.

Якість продукції, що виробляється, завжди стоїть на першому місці. Саме тому виробництво EPP має безліч сертифікатів якості, в тому числі престижний сертифікат BRC (British Retail Consortium). Ця сертифікація покликана підтвердити високий клас безпеки і якості продукції, що виготовляється. І компанія з року в рік докладає всіх зусиль для відповідності цьому високому рівню довіри, як з боку сертифікуючих інститутів, так і з боку покупців.

Якість продукції контролюється на всіх етапах виробництва - від вибору постачальника кожного інгредієнта до фінального пакування корму в пакет.

Nutram    Elmira Pet Products (EPP)