NUTRAM. Відгуки про сухі корми для собак

Відгуки про сухі корми для собак собаководів, ветеринарів і заводчиків дають однозначну відповідь: рекомендувати холістік корм NUTRAM в якості основного харчування для чотирилапих друзів. Корм відноситься до найвищого типу - супер преміуму, який забезпечує правильне, корисне і найголовніше - збалансоване харчування.

Коли мова йде про складання правильного харчування для тварини, дбайливий господар ретельно вивчає всі доступні джерела, радиться з ветеринарами і, звичайно ж, звертає увагу на те, які відгуки на корми для собак преміум класу. Кінологи вже давно дійшли до єдиної думки, що NUTRAM - це правильний вибір.

Огляд корму NUTRAM корм для собак отзывы nutram.com.ua

Корм NUTRAM виготовляється в Канаді, де виробники дотримуються найвищих стандартів якості. В процесі розробки складу, вони орієнтуються на індивідуальні показники тварини. В результаті бренд представляє кілька лінійок корму для котів і собак:

  • Корм для будь-якого віку;
  • Лікувальний корм для тварин з урахуванням захворювань;
  • Беззерновой корм.

З огляду на те, що до складу входять тільки натуральні інгредієнти, корм NUTRAM відносять до холістіків - кормів супер преміум класу.

Заводчики постійно говорять про переваги корму NUTRAM 

  1. Натуральне м'ясо - основний інгредієнт;

  2. У кормі немає консервантів, штучних добавок, ароматизаторів, підсилювачів смаку і запаху;

  3. До складу входять мінерали, вітаміни та інші корисні речовини

    .

Сухий корм для собак має тільки найпозитивніші відгуки, як від власників собак, так і кішок. Регулярне його вживання дуже позитивно позначається на здоров'ї тварини і його гарному самопочутті.

З огляду на велику кількість відгуків про сухі корми для собак, NUTRAM рекомендують в якості основного харчування для собак і кішок, різного віку, статі, породи та інших індивідуальних особливостей. Багатий склад забезпечує здорове повноцінне харчування, крім того заводчики відзначають, що їх вихованці дуже швидко переходять на корм NUTRAM.

Де купити корм NUTRAM? Запитуйте в зоомагазинах вашого міста!

Вивчайте відгуки на корми для собак преміум класу і питайте Nutram в зоомагазинах свого міста. Здоров'я і добробут вашого вихованця - в ваших руках!

Дивіться також: