Статті

21 Января 2019
 Особливість Nutram: цілісне здоров'я домашніх тварин

Особливість Nutram: цілісне здоров'я домашніх тварин


«Цілісне» харчування - дехто сприймає досить скептично. Сьогодні, коли здорове і правильне харчування стали популярними течіями, ніж будь-коли, слово «цілісний» часто звучить як маркетингове модне слово. Але погляньте на правдиву теорію «цілісності» глибше. У Nutram ми так само захоплені етичними практиками і натуральними інгредієнтами, як і дослідженнями. Саме ця пристрасть спонукала нас створити першу лінію кормів для тварин, яка об'єднує новітні дослідження і передові технології в повністю цілісний корм для тварин.


Але як це працює? Цілісне харчування зосереджено на тому, як інгредієнти взаємодіють один з одним, що дозволяє нам максимально використовувати їх переваги і вирішувати конкретні проблеми чи взагалі запобігати їх виникненю за допомогою більш природнiх способів. Подумайте про це так: існують сотні природних джерел омега-3 жирних кислот, таких як риба або насіння льону.Проте, всі ці джерела не створені рівними, і вживання їх з іншими продуктами може вплинути на те, як ваш вихованець засвоює поживні речовини, іноді роблячи ці так звані суперпродукти неефективними або навпаки, інгредієнти будуть доповнювати один одного даючи більш потужний ефект на організм ! Ось наприклад, поєднання олії лосося з куркумою підвищить імунітет і рухливість вашого вихованця, а поєднання лляного насіння допоможе наповнити блискучою шерстю і здоровою шкірою. В 
Nutram ми розглядаємо натуральні інгредієнти як шматочки головоломки, а прихильність комплексному харчування допомагає нам зрозуміти, як вони краще всього поєднуються один з одним і при цьому головоломка складається в цілу яскраву картину.

Це і є основа наших Оптимальних комбінацій. 19 ідеальних пар цілісних природних інгредієнтів, які приносять неймовірну користь для здоров'я вашого вихованця. Це рівнозначно тому як би Ви годували свою сім'ю, вибирали і поєднували кращі інгредієнти: філе курки, лосось, філе ягняти, капуста, гранат або гарбуз. Відмінність Nutram в тому, що ці інгредієнти існують не для зовнішнього вигляду, а тому, що ми знаємо, як вони працюють разом і як вони дарують здоров'я вашому вихованцю

 Особливість Nutram: цілісне здоров'я домашніх тварин

Інші статті

10 летних советов по безопастности для собак
09 Июля 2020
Наши питомцы любят лето так же, как и мы! Читайте дальше, чтобы узнать важные советы по летней безопасности для собак.
5 причин, чтобы начать тренироваться вместе с вашей собакой
06 Июля 2020
Если вы решили жить более здоровой жизнью, начать заниматься спортом, но вам не хватает мотивации, то всё, что вам необходимо - это ваш щенок!
Разбираем ингредиенты. В центре внимания - куркума
22 Июня 2020
В этой статье мы внимательно посмотрим на ярко-желтую специю, которая имеет долгую историю в холистическом здоровье.