Гіпоалергенний корм для дорослих котів Nutram

Вздуття шлунку, дратівливість, блювота, висип на шкірі - всі ці симптоми будуть вказувати на те, що у вашої тварини почалася харчова алергія. А це дуже важке випробування для домашнього улюбленця. Одним з головних провокуючих чинників є регулярне вживання небезпечних хімічних елементів, яке тварина отримує, вживаючи дешеві корми економ, преміум і навіть супер преміум класу. Щоб вирішити цю проблему, потрібно купити спеціальний гіпоалергенний корм для котів.

Проблема харчової алергії і причини її виникнення

Найчастіше алергії спостерігаються на хімічні компоненти дешевих кормів або коли годують вихованців «зі столу людської їжею», тому що ця продукція містить компоненти, які в організмі людини проходять транзитом, а в організмі тварини можуть накопичуватися і, в кінцевому рахунку, привести до алергії . Також алергії часто виникають на кукурудзу і пшеницю - ці інгредієнти в своєму складі містять велику кількість глютену.

Сумна статистика харчових алергій стала поштовхом для виробника, щоб створити спеціалізовану лінію кормів для профілактики алергії. Регулярне вживання такого корму і роки здорового життя є кращим підтвердженням його ефективності.

Канадський виробник представляє корм Nutram Ideal Solution Support® Sensetive Coat, Skin, Stomach Cat Food, який має унікальний склад і допомагає впоратися з такою проблемою як харчова алергія.

Користь корму можна легко пояснити його унікальним складом:

  • У складі немає кукурудзи, пшениці, сої та картоплі в будь-якому вигляді;
  • Лосось є джерелом Омега-3 кислот, а розмарин - потужним антиоксидантом;
  • Корм містить легкозасвоювані білки: м'ясо курки і лосося, а також цілісні яйця.

Кожен господар котів і кішок розуміє, що корм бренду Nutram - це турбота, а часто і порятунок життя улюбленого чотириногого друга. Сьогодні придбати корм для котів гіпоалергенний можна в Одесі, Харкові, Києві та інших містах України.

Кращий корм для вашого вихованця - це той, який зберігає його здоров'я протягом усього життя.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: