Сухий беззерновой корм для вагітних і годуючих кішок Nutram

У період вагітності кішка потребує троих інше харчування й отримання додаткових поживних речовин. Це позитивно позначається на її здоров'ї та самопочутті майбутньго потомства. Тієї їжі, яку тварина вживає постійно, в період вагітності може не вистачити. Щоб кішка була щасливою, а кошенята народилися здоровими, необхідно перейти на спеціальний раціон і купити корм для вагітних і годуючих кішок.

Канадський виробник Nutram рекомендує корм Nutram Total Grain-Free® Turkey & Chiken Cat Food на основі індички, який буде повністю задовольняти харчові потреби тварини в цей період.

У період вагітності і годування у тварини зростає потреба в білку, тому що ви годуєте вже не тільки кішку, але ще як мінімум одного, а мойже й п'ять маленьких кошенят.

Канадський корм Nutram - це корм класу холістік, який володіє унікальним складом. Це високобілковий раціон, який розроблений з урахуванням потреби тварини у період вагітності і годування. Він включає вітаміни і мінерали, а також корисні поживні компоненти і добавки, щоб їжа добре засвоювалася і перетравлюється.

Беззерновий корм Nutram - це оптимальне харчування для тварини і це саме те, що потрібно організму в цей прекрасний, але складний період життя.

  • Інгредієнти корму (нут, зелений горошок і сочевиця) мають низький глікемічний індекс, а також є джерелом волокон і якісного протеїну.
  • Корм не містить риби та рибні продукти, тільки м'ясо.
  • Журавлина і насіння селери забезпечує здоров'я сечостатевої системи.
  • Корм не включає злаки і не містить кукурудзи, картоплі, пшениці і сої.

На нашому сайті ви можете більш детально ознайомитися характеристиками корму, а придбати його в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України в зоомагазинах і ветаптеках.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: