Nutram - кращий беззерновий корм для котів

Якщо власників домашніх тварин запитати, як змінилося життя їх вихованця після переходу на беззерновий корм, вони дадуть відповідь, що кардинальним чином. Беззерновий корм для котів і кішок - це унікальна рецептура, яка розроблена з урахуванням життєвих потреб тварини і особливостей його організму. Тварина одержує в великому відсотку м'ясного білка, а повне виключення злакових захищає його від ожиріння та інших небезпечних хвороб.

Чому беззерновий корм корисний для кішок?

Беззерновий корм можна, дійсно, назвати ідеальним харчуванням для дорослої тварини. Головна його особливість - це склад, в якому відсутні зернові культури, а їх основою є натуральне м'ясо або риба. Склад може відрізнятися в залежності від виду, але в будь-якому випадку його компоненти будуть мати тільки натуральне походження.

Якщо ви плануєте купити сухий беззерновий корм для кішок, дуже важливо не помилитися у виборі, щоб від нього, дійсно, була користь для організму тварини. У продажу можна зустріти досить багато видів беззернового корму для кішок преміум і супер преміум класу. Але якщо ви хочете, що корм приносив користь, немає кращого вибору, ніж холістик.

Nutram - кращий беззерновий корм холістик для кішок

Беззерновий корм для кішок Nutram - харчування для кішок найвищого холістик класу, яке розроблено провідними канадськими технологами та ветеринарами. Кожна лінійка має унікальний склад, що включає відібрані сорти м'яса, корисні фрукти, овочі і ягоди. Регулярне його вживання сприятиме створенню природного захисного імунітету вашого домашнього вихованця.

Склад і перевага беззернового корми холістика Nutram

Без перебільшення можна сказати, що лінійка беззернового корму канадського виробника - це ідеальне харчування для дорослих кішок. В його основі натуральне м'ясо або риба і повна відсутність будь-яких ароматизаторів.

Купити корм сухий для кішок беззерновий означає перевести улюбленця на правильне і збалансоване харчування.

І так вже зробили тисячі людей в усьому світі і сьогодні така можливість є у кожного з вас. Сьогодні корми холістик класу Nutram можна придбати в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі і т.д. Регулярне вживання якісного натурального корму стане надійним захистом здоров'я вашого домашнього улюбленця.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: