Сухий корм Nutram для кішок з надмірною вагою

Найпоширеніша причина надмірної ваги у домашніх тварин - це неконтрольоване харчування. Дуже рідко коли господарі свідомо обмежують улюбленців в їжі, тому їх мисочка завжди повна і тварина не знає відмови в ласощах. Однак зайва вага - це досить серйозна хвороба, яка приносить тварині дискомфорт, а також стає причиною появи інших недуг. Тому виявивши цю хворобу, потрібно більш уважно підійти до харчування і купити підходящий корм для кішок для зниження і контролю ваги.

Якісний корм Nutram зможе гарантувати отримання потрібних поживних речовин з мінімальною калорійністю. Включити спеціалізований корм в раціон свого тваринного - це головне завдання власника тварини з надмірною вагою.

Найпоширеніші причини, які призводять до ожиріння:

  • Природна схильність;
  • Стерилізація і кастрація;
  • Гормональні порушення;
  • Перегодовування.

Надмірна вага надає додаткове навантаження на органи і на серце, в першу чергу. Як би це сумно не було, але тривалість життя тварини з ожирінням набагато коротше ніж у тих, чия вага у нормі. Вони частіше страждають захворюваннями печінки, цукровим діабетом, панкреатитом та іншими захворюваннями. Вирішити ці проблеми можна, підібравши правильну дієту і придбав сухий корм для кішок з надмірною вагою.

Nutram Ideal Solution Support® Weight Control Cat Food - кормдлякотів, схильнихдоожиріння.

Канадський виробник Nutram випускає корм, який рекомендований для кішок із зайвою вагою. Він має бездоганний збалансований низькокалорійний склад, в якому присутні тільки цільні і сертифіковані інгредієнти.

  • Насіння селери і журавлина підтримують здоров'я сечостатевої системи.
  • Використання кореню цикорія і гарбуза сприяє зростанню природних кишкових бактерій, які допомагають їжі рухатися шлунковим трактом.
  • Високий вміст білка регулює вагу тварини.
  • L-карнітин допомагає підтримувати оптимальну м'язову масу.
  • У складі корму немає картоплі, сої, пшениці і кукурудзи.

Регулярне вживання такого корму незабаром допоможе повернути ідеальну вагу тварини, його активність і грайливість.

Запитуйте корм Nutram в магазинах свого міста!

 

Ми раді повідомити, що сьогодні кожен власник домашньої тварини зможе придбати правильне і збалансоване харчування для свого улюбленця, тим самим подбавши про його здоров'я. В наявності корм для кішок, кошенят, котів різних порід і особливостей організму.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: