Nutram Ideal Weight Control Cat Food для стерилізованих котів

Стерилізація незмінно призводить до гормональних змін. Коти перестають проявляти інтерес до протилежної статі і повністю перемикають його на їжу. Тварина починає багато їсти, стає менш активною, тому швидко набирає вагу. В результаті це може привести до ожиріння і проблемам, з ним пов'язаними. Тому дуже важливо не упустити момент і вчасно купити корм для стерилізованих котів і кішок. Ветеринари рекомендують корм канадського виробництва Nutram.

Особливості корми для стерилізованих котів

  • Унікальній склад мінерального комплексу.
  • Включає спеціальні добавки, з метою профілактики сечокам'яної хвороби.

У кормах для стерилізованих котів більш низький вміст жирів, що допомагає стежити за вагою тварини. При цьому ніколи не завадить додати в життя тварини додаткового фізичного навантаження: купіть іграшки для кішки і частіше з нею грайте, щоб ваша улюблениця не відчувала себе самотньо.

А про правильне харчування вже подбав канадський виробник Nutram, який займається виробництвом кормів холістик класу.

У кішок і котів після кастрації і стерилізації може спостерігатися схильність до виникнення - МКБ, в цьому випадку ми можемо рекомендувати будь-яку лінійку кормів Nutram для кішок, так як всюди, у всіх рецептах є профілактика виникнення МКБ - наявність оптимальної комбінації журавлина і насіння селери.

Канадська якість, оптимальні комбінації інгредієнтів і оптимальна засвоюваність - це три головні якості корму, які виділяють продукцію компанії серед інших виробників. Ветеринари і власники домашніх вихованців усього світу вже давно перейшли на холістик корми, віддавши перевагу продукції компанії Nutram. І сьогодні така можливість є у кожного з вас!

Сьогодні купити продукцію канадського виробника можна в Одесі, Харкові, Києві, Дніпрі та інших містах України.

Nutram - з турботою про вашого вихованця!

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: