Гіпоалергенний корм для собак Nutram

 

Домашні тварини, вони ж найкращі друзі, прикрашають наше життя, і дбайливі господарі відповідають їм взаємністю. Щоб тварина була здоровою і щасливою, в першу чергу, потрібно правильно підібрати раціон харчування, особливо якщо у неї є якісь проблеми зі здоров'ям. Якщо у вашої тварини спостерігаються проблеми зі шкірою, вовною і шлунком, важливо підібрати спеціальний гіпоалергенний сухий корм для собак, який допоможе впоратися з проблемою і повернути вашому вихованцеві гарне самопочуття.

Причини появи алергії у собак

На жаль, алергія - це поширена проблема у собак і найчастіше причиною цього є прийом непідходящої їжі. У зв'язку з цим перед власником стоїть актуальне питання підбору корму, який не тільки вирішить дане питання, але і підтримає сили і здоров'я вихованця. Вирішити проблему не зможе навіть дуже хороший гіпоалергенний корм для собак преміум і супер преміум класу. І причина у їх складі.

Звичайний корм включає інгредієнти, які роблять його більш смачним і насиченим за рахунок ароматізіаторов або підсилювачів смаку, як хімічних, так і натуральних, а також зернових культур. Гіпоалергенний корм не містить їх, тому і не викликає алергію.

Канадський корм Nutramобеспечівает правильне збалансоване харчування. Він ідеально підходить для тварин із харчовою алергією.

  • 100% Канада;
  • Оптимальний підбір інгредієнтів;
  • Відмінне засвоєння.

Сьогодні купити корм для собак гіпоалергенний канадського виробника Nutram можно в будь-якому місті України: в Одесі, Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та інших містах і населених пунктах. Запитуйте в зоомагазинах вашого міста. Зробіть життя свого вихованця здоровим і щасливим!

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: