Сухий корм для собак беззерновий Nutram

Беззерновой сухий корм для собак Nutram - це джерело корисних вітамінів, мінералів і мікроелементів. Саме тому власники домашніх вихованців переводять своїх чотирьохлапих друзів на правильне харчування, яке забезпечує їм добре самопочуття і здорове довге життя.

Особливості сухого беззернового корму для собак

Коли наступного разу будете купувати своєму вихованцеві корм, обов'язково зверніть увагу на його склад і якщо в ньому присутні злаки, зокрема, кукурудза, пшениця, можете сміливо повертати його на полицю. Цей корм не підходить для вашого вихованця.

Чому у звичайних кормах так багато злаків?

Злаки - це найдешевше джерело енергії. І ветеринари саме у високому вмісті злаків бачать корінь проблем. Регулярне вживання корму із підвищеним вмістом злаків призводить до ожиріння, цукрового діабету або проблем з травною системою. Крім того злаки дають тварині занадто мало енергії, що робить вихованця млявим і малоактивним.

Особливості сухого беззернового корми

Беззерновой корм - це готовий корм, в складі якого немає злаків. Унікальний і особливий склад корму визначає його в групу холістіков, які вважаються найвищим класом. Особливість корму - оптимальне співвідношення і оптимальні комбінації інгредієнтів.

Сухий корм для собак беззерновой коштує дорожче інших кормів, однак ця ціна цілком виправдана. Регулярне його вживання буде підтримувати здоров'я вихованця на високому рівні всю його життя.

Канадський виробник Nutram - один із лідерів серед виробників кормів класу холістик.

Відмінні риси беззерновой лінійки Total GF:

  • Інгредієнти, які входять до складу корму, мають низький глікемічний індекс.
  • Джерелом протеїну виступає виключно м'ясо ягняти, або виключно м'ясо птиці (курка, індичка), або виключно риба (лосось, форель)
  • Він рекомендований тваринам з двомісячного віку і впродовж усього життя.

Сьогодні беззерновой корм для собак купити можна в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Полтаві та інших містах України. Якщо ви плануєте перевести свого вихованця на корисне харчування, рекомендуємо вивчити характеристики нашого корму. Зробивши вибір на його користь, ви виявите справжню турботу про свого друга.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: