Холістік корм Nutram для стерилізованих собак

Стерилізація - важливий етап у житті домашніх тварин, яка позитивним чином позначається на їх здоров'ї. Ця процедура в рази зменшує ризик виникнення злоякісних утворень в органах репродуктивної системи. Однак стерилізація призводить до зміни гормонального фону, що стає причиною появи зайвої ваги. Завдання №1 власника домашньої тварини - дотримуватися правильного режиму харчування. І перше, що потрібно зробити - це купити корм для стерилізованих і/або кастрованих собак.

Як годувати собаку після стерилізації?

Годування стерилізованих собак відрізняється від годування тварин, які не піддавалися цій процедурі. Кількість гормонів після стерилізації зменшується, що знижує активність вихованця. Тому дуже важливо давати корм, в якому містяться всі необхідні корисні речовини і мікроелементи.

Компанія Nutram пропонує корм для контролю ваги, рекомендованийдля стерилізованих тварин, Nutram Ideal Solution Support® Weight Control Dog Food.

Для кастрованих і стерилізованих тварин найоптимальнішим варіантом вважається корми холістікі, до складу яких входить збалансований набір елементів, що забезпечують зміцнення організму і підвищують імунітету. Холістік корм максимально наближений до натуральної їжі і в цьому його велика перевага і відмінність від корму для стерилізованих собак преміум і супер-преміум класу.

Канадський виробник Nutram рекомендує корм для дорослих собак схильних до ожиріння, який рекомендований стерилізованим і кастрованим тваринами:

  • У складі корму немає кукурудзи, зерна, сої та картоплі;
  • Виробник використовує високопротеїнові рецепт для балансу ваги;
  • Корм добре засвоюється організмом.

Де можна купити корм для стерилізованих собак Nutram?

Наша компанія є офіційним представником канадського виробника в Україні і наше завдання полягає в тому, щоб зробити так, щоб корми Nutram були доступними усіх власників домашніх тварин. Сьогодні купити корм можна в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та ще в сотнях міст України. Запитуйте в зоомагазинах свого міста!

Дивиться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: