Nutram - корми класу холістик для собак із зайвою вагою

Задишка, сонливість, поганий настрій і необхідність у збільшенні нашийника – все це є ознаками того, що у вашого улюбленця є проблеми із вагою. Ожиріння - це дуже серйозна проблема. Зайва вага може стати причиною появи негативних наслідків для здоров'я. Якщо ваш вихованець став набирати зайві кілограми, потрібно звернутися до лікаря, який порадить купити корм для собак із зайвою вагою.

Канадський виробник Nutram пропонує корм Ideal Solution Support® Weight Control Dog Food, який ідеально підходить для дорослих собак, схильних до ожиріння. Корм враховує особливості організму тварини і є джерелом потрібних поживних речовин.

Причини зайвої ваги у собак

  • Перегодовування;
  • Кастрація і стерилізація;
  • Певні проблеми зі здоров'ям;
  • Домашня тварина часто сама просить їжу и хазяхн їй не відмовляє;
  • Недотримання балансу раціону харчування за віковими критеріями;
  • Надмірне годування.

До чого може привести ожиріння у собак?

Багатьом здається, що повна тварина виглядає дуже мило, але насправді це загрожує великими проблемами в недалекому майбутньому. Собаки із зайвою вагою мають більш коротку тривалість життя. У них порушується метаболізм і розвиваються хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, а також підвищується артеріальний тиск.

Виробництво корму для собак із зайвою вагою позбавила власників домашніх тварин від необхідності самостійно створювати дієтичне меню. Ви отримуєте корм, на 100% готовий до вживання.

Пам'ятайте, що в природі тварини не товстіють. І їх надмірна вага - це результат не переїдання, а перегодовування. Бажання нагодувати свого улюбленого друга чимось смачним можна зрозуміти, але в цьому випадку кращий порадник - це здоровий глузд і збалансоване харчування.

Запитуйте корм холістик Nutram в зоомагазинах свого міста!

Купити корм канадського виробника Nutram сьогодні можна в Одесі, Києві, Харкові, Полтаві, Запоріжжі та інших містах України. Кращий корм для собаки - це той, який зберігає здоров'я вашого вихованця протягом усього життя!

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: