Корм для вагітних і годуючих собак

Те, як собака харчується під час вагітності, впливає як на саму тварину, так і ні майбутніх цуценят. Зайва вага може призвести до важких пологів, а якщо вихованець отримував недостатньо корисних і потрібних мікроелементів, це може стати причиною народження потомства з патологіями. Дуже важливо дотримуватися правильного режиму харчування і підібрати відповідний сухий корм для вагітних і годуючих собак.

Особливості харчування вагітної і годуючої собаки

Організм тварини в період вагітності зазнає ряд складних змін, тому власники тварин повинні особливу увагу приділити підбору раціону і режиму харчування. Раціон вагітного тварини повинен бути поживним, збалансованим і якісним, з достатньою кількістю вітамінів, мінералів, мікроелементів і поживних речовин. Тільки тоді організми майбутніх цуценят будуть забезпечені всім необхідним, а сама тварина буде захищено від виснаження.

Канадський виробник кормів холістік класу Nutram пропонуєбеззерновий корм, який можна рекомендувати до вживання твариною в період вагітності і годування.

Його унікальний склад був розроблений таким чином, щоб тварина в очікуванні потомства отримувала весь комплекс необхідних вітамінів, мінералів і корисних речовин. Регулярне вживання такого корму забезпечить добре самопочуття і настрій.

Відмінною особливістю беззернової лінійки Total GF є:

  • Джерелом протеїну виступає один вид м'яса
  • Інгредієнти мають низький глікемічний індекс;
  • Рекомендуються тваринам у період вагітності і лактації.

Регулярне його вживання забезпечить майбутній мамі добре самопочуття і посприяє народженню здорового потомства.

Nutram - здорове харчування, яке відповідає індивідуальним потребам

Купити корм холістік Nutram ви можете Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України в зоомагазинах і ветаптеках.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: