Корм Nutram для собак із проблемами шкіри

Втрата вовни, свербіж, плями, прищі і червоні ділянки - все це явні симптоми, які вказують на те, що у вашого собаки є проблеми зі шкірою. Як тільки ви помітили якісь симптоми із зазаначених вище, необхідно обов'язково показати тварину ветеринару і переглянути харчування. Спеціально для дорослих собак з проблемами вовни, шкіри та шлунку канадський виробник кормів холістік класу Nutram пропонує Nutram Ideal Solution Support® Sensitive Dog Natural Food.

Відмінні риси корму:

  • Не містить кукурудзи, картоплі, пшениці і сої.
  • До складу входить цільні яйця, коричневий рис і м'ясо ягняти.
  • Джерелом Омега-3 жирних кислот є жир лососевих риб і насіння льону.

Регулярне вживання корму допоможе у вирішенні проблем зі шкірою. Це повноцінне харчування, яке задовольняє харчові потреби твариниі сприяє поліпшенню стану шкіри.

Шкіра забезпечує захист внутрішніх органів тварини від впливу навколишнього середовища. Однак не рідко виникають ситуації, коли саме з неї починаються проблеми. Їх поява - явна ознака критичних проблем в організмі, які в більшості випадків викликані неправильним харчуванням.

На неправильне харчування шкіра реагує появою висипу та випадінням волосся. Також у тварини можу почати запалюватися вуха і підвищуватися сльозотеча.

Як тільки ви помітили ознаки захворювання шкіри, краще відразу перевести свого вихованця на спеціальне харчування.

Корм для собак із проблемами шкіри Nutram розроблений канадськими фахівцями і дієтологами, які врахували індивідуальні потреби тварини.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з повним каталогом кормів холістік класу, які підходять для великих, дрібних і середніх порід, а також для цуценят. Придбати корм і більш детально ознайомитися з ним ви можете в зоомагазинах свого міста.

Ми подбали про те, щоб в кожному місті України - Києві, Одесі, Харкові, Львові, Полтаві та інших містах і населених пунктах була представлена ​​оригінальна продукція, яка допоможе заводчикам і власникам домашніх вихованців перейти на правильне, корисне і, найголовніше, збалансоване харчування.

Дивіться також:

Задати питання

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх, заповнивши цю просту форму: